Preokreti u poslednjim sekundama! Pogledajte rezultate prvog dana Vidovdanskog turnira u Malom Zvorniku

Podsećamo, danas je otvoren tradicionalni Vidovdanski turnir u Malom Zvorniku, ove godine se takmiči rekordan broj ekipa (14)! Pogledajte rezultate prvog dana takmičenja:

FK Jedinstvo – FK Mladost Donja Borina

Od 18.40 igrali su FK Jedinstvo i FK Mladost Donja Borina. Uravnotežena i kvalitetna igra obe ekipe, sa puno prilika za pogodak. Konačan rezultat od 1:0 za FK Mladost ostvaren je pogotkom Đorđa Glišićà.

Rezultat na prvom poluvremenu 0:0

Rezultat na kraju utakmice 1:0

Royal Plaža – FK Granit Radalj

Od 19.20 igrali su Royal Plaža – FK Granit Radalj.

Rezultat okončan remijem 2:2, a maksimum energije je uložen u poslednja dva minuta prvog poluvremena koje je završeno rezultatom 2:2.

Prvo poluvreme 2:2

Kraj utakmice 2:2

Hotel Vidiovac – FK Velika Reka

Treću utakmicu, od 19.50, igrali su Hotel Vidikovac – FK Velika Reka.

Prvo poluvreme 2:0

Kraj utakmice 4:0

Restoran Slavija Zvornik – Autopraonica Jako i sinovi

Četvrti meč, očekivano dramatičan i dinamičan igrali su od 20.25 Restoran Slavija – Zvornik i Autopraonica Jâko i sinovi – Karakaj.

U poslednjem minutu utakmice postignut je konačni rezultat od 2:1, a u prvom poluvremenu 0:1!

Royal plaža – FK Rudar Brasina

Završena je i peta utakmica prvog dana Vidovdanskog turnira u malom fudbalu. Od 21.00. Suočile su se ekipe Rojal plaža – Mali Zvornik i FK Rudar – Brasina.

Konačni rezultat je 3:2. Ekipa Rojal plaža, u kratkom roku, postigla je rezultatski preokret, a Rudar je imao peh u poslednjim sekundama utakmice, kada im nije priznat pogodak zbog neregularnog izvođenja iz àuta.

Rezultat na poluvremenu 0:0.

Kraj utakmice 3:2